5 порад від магазину "Ваш Багаж" перед поїздкою у відпустку або відрядження.

Перед поїздкою обов'язково продумайте, в якому вигляді Ви будете здавати свій багаж в аеропорту. І що потрібно для того, щоб Ваші речі були максимально захищені. Отже:

- використовуйте пластикові пломби (які закріплюються на бігунки і захоплюють ручку для перенесення багажу).

Так Ви будете точно знати, залізли до Вас в багаж чи ні.

- замотавши стрейч-плівкою (харчовою плівкою) чемодан, є ймовірність, що до якості Ви не залізуть, але це не так. Все розкривається і дуже швидко відновлюється. Наша порада: по периметру блискавки, прокручуючи екран кольоровим скотчем (червоним, зеленим, жовтим) .Що це Вам дасть? Однозначно дасть Вам більше гарантій, що в Ваш чемодан ніхто не залізе або, принаймні, будете знати, що хтось залазив в Ваш чемодан. І на транспортній стрічці буде помітнішою Ваш чемодан.

- виставляючи код на кодовому замку, намагайтеся уникати помилок інших людей, виставляючи код з однакових цифр, наприклад: 1-1-1, 7-7-7 і т.д. Такі коди допомагають зловмисникам потрапити в ваш чемодан без особливих зусиль.

- перед здачею багажу, фотографуйте його на телефон. Навіщо? Це допоможе Вампрі отриманні багажу назад, якщо з ним щось сталося, то фотографія допоможе Вам довести, що Ви здавали нормальний цілу валізу, а не з дефектами!

- перед отриманням багажу уважно огляньте його та переконайтеся, що всі на місці і немає пошкоджень. Інакше, вийшовши з транспортної зони, Ви вже нічого не доведете.

У разі виявлення будь-яких недоліків, звертайтеся в спеціальну кімнату для складання Акту неналежного перевезення багажу (PropertyIrregularityReport - «PIR»).

Будьте уважні в подорожі, і ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам вирішити будь-які питання! Звертайтеся до нас за консультацією наших товарів і особливо при виборі надійних валіз!

Повернутися до всіх статей