Валіза, валіза дорожня, валізочка ... Вони бувають такими різними, асортимент в магазинах просто застає зненацька, тому важливо вибрати саме таку річ, яка послужить вам довго. Текстильні та пластикові валізи тепер на піку популярності, вони мають масу достоїнств і деякими особливостями.

Яка ти, текстильна валіза?

Кілька десятків років тому туристи користувалися виробами, які були громіздкими, непрактичними і швидко втрачали зовнішній вигляд. Чи то справа текстильні валізи: лише з'явившись, вони стрімко завоювали визнання покупців завдяки своїм явним достоїнств. Для їх виготовлення застосовують не тільки поліестер, але його суміш з нейлоном (це надає виробу виняткову міцність), поліамід, або нейлон.

Завдяки цьому вага несесера істотно знизився і стало можливим помістити в нього більше багажу, адже тканина має властивості трохи розтягуватися. А як же бруд, вода? Текстиль просочують спеціальними складами, які не дозволяють всьому цьому проникати в структуру. Повертаючись з поїздки, вам досить протерти вологою тканиною поверхню багажу - і він знову стане як новий.

Знайомтеся: валіза із пластику

Такі валізи також можуть похвалитися невеликою вагою, вони зроблені з пластика, іноді з добавками. Найбільш поширеним матеріалом є ABS-пластик, проте самим якісним і надійним вважається полікарбонат або суміш поліпропілену з титановими стружками. Такі пластикові валізи недешеві, але вони того варті без сумніву.

Жорсткий багаж надійно захищає всі речі всередині, іноді ціною власного «життя»: від сильного удару пластик може тріснути, особливо це стосується бюджетних валізок. В процесі експлуатації на корпусі можуть з'явитися тріщини і потертості, однак це не відноситься до виробів з полікарбонату або поліпропілену з додаванням стружки - вони стійкі до механічних пошкоджень такого роду. У нашому магазині ви знайдете безліч моделей на будь-який смак - від мініатюрних до значних розмірів.

Інтернет-магазин "Ваш багаж"

Пишіть: info@vashbagazh.com.ua

Телефонуйте: 044 337-07-78, 097 897-87-53

Повернутися до всіх статей