Поділ сучасних валіз вийшло на новий виток, коли на ринок у великій кількості стали надходити окремо жіночі, і окремо - чоловічі валізи. Вони, зрозуміло, відрізняються між собою по дизайну. Для чоловіків можна знайти більш стримані варіанти, вистачає спокійних, нейтральних відтінків. Найкращим рішенням для дороги є класичний чорний, стильний сірий. Це досить символічне колірне рішення, так як тема подорожей для багатьох з нас пов'язана з морем. Як і думки про відпустки. А також хотілося б відзначити, що для чоловіків можуть проводитися яскраві моделі. Яскраві в першу чергу за забарвленням. Однак подібні зразки все ж мають певну стилістичної жорсткістю.

У той же час жіночі моделі відрізняються більшою м'якістю щодо дизайну.
Звичайно, зустріти зовсім вже світлу валізу досить проблематично навіть серед продукції, призначеної для дівчат. Це марко, не дуже практично. В дорозі така модель дуже швидко отримає якісь плями, та й пил на ній буде помітний. Єдиним винятком є ​​сучасний варіант з якісного шкірозамінника, який досить буває просто протерти вологою губкою. Однак і тут все ж бажано брати не самі мазкі варіанти. Особливо якщо ви подорожуєте далеко не тільки по цивілізованій Європі, де все зазвичай чисто і акуратно.

Однак на цьому відмінності, зрозуміло, не закінчуються. Жіночі моделі мають меншу місткістю, оскільки, що логічно, дівчата і підняти здатні меншу вагу. Далі треба взяти до уваги, що дорожні сумки і валізи для дівчат, як правило, виконані з великою кількістю дрібних і великих відділень для косметики, ключів і різноманітної дрібниці, без якої дами в дорозі будуть відчувати себе незатишно. У чоловічих варіантів відділень трохи менше і вони, як правило, передбачають наявність паперів, часто можна знайти осередок для транспортування ноутбука.

Не варто забувати і про варіанти унісекс. Хорошу електроніку люблять сьогодні все. Так що відділення для плеєра можна знайти абсолютно спокійно в будь-якому з сучасних валіз. В принципі такий поділ часто буває умовним, дивлячись про яку колекції, йде мова. Однак навряд чи володіння моделлю з кумедними ведмедиками і сердечками можна приписати хлопцеві. В цілому такий поділ було введено для підвищення зручності експлуатації.

Повернутися до всіх статей